ZOIBKD Lab -86° C Horizontalus Itin Žemos Temperatūros, Medicinos Giliai Laboratorinis Šaldiklis Šaldytuvas 60L

€3 435.16 €3 091.65

Į krepšelį


SKU: #w428

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Išorės Dydis: 600*680*920
  • Modelio Numeris: TF-86-200-WA
  • Galia: 500w
  • Klasifikacija: Laboratorija, Šaldymo Įranga
  • Stilius: Horizontalus
  • Prekės Pavadinimas: ZOIBKD
  • Vidaus Matmenys: 400*400*360
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Talpa: 60L

Ultra žemos temperatūros šaldytuvai dažnai vadinami kriogeninės dėklai, itin žemos temperatūros šaldikliai, kriogeninės, saugyklų dėžės ir panašūs.Ultra žemos temperatūros, šaldytuvai yra labai svarbūs biochemijos ir molekulinės biologijos laboratorijos ir yra vartojami norint išsaugoti biologinius mėginius ar vaistai.Ultra žemos temperatūros, šaldytuvų temperatūros diapazonas nuo -40 ° C iki -150 ° C. Itin žemos temperatūros, šaldytuvų turi daug įvairių programų, pvz., biologinių tyrimų, metalo apdirbimas, ligoninės, epidemijos prevencijos sistemų ir karinės programos.

Ultra žemos temperatūros šaldytuvai gali būti naudojami siekiant išsaugoti vaistų, vakcinų, fermentai, hormonai, kamieninių ląstelių, trombocitų, persodinti odą, bandiniai imami iš žmogaus kūno, germplasm bankai augalų sėklos, genų klonas bibliotekas, ir kai kurie svarbūs biologiniai ir cheminiai reagentai, taip pat pramonės, mokslinių tyrimų ir plėtros.

Techniniai parametrai

Produkto Modelis: KD-86-60-WA

Temperatūros diapazonas: nuo -40 ° C iki -86 ° C

Efektyvus tūris: 60L

Maitinimo įtampa: 110V/220V

Nominali galia: 300W

Įdėklo dydis (mm): 400*400*360

Matmenys (mm): 600*680*920

Produkto Savybės

1. Kontrolės ir temperatūros rodmenų įtaisas dėžutės viduje yra sumontuoti ant priekinio lango.Galite nustatyti ir patikrinti temperatūrą viduje langelyje, nepaliekant durys, gražus, praktiškas ir turtinga;

2. Mikrokompiuterių kontrolės, daugiau tikslios ir saugios;

3. Puikus signalizacijos sistemos (daugiau nei temperatūra, signalizacijos sistemos gedimo signalas) ir temperatūros registravimo sistemos (pasirinktinai) norėdami užtikrinti saugaus saugojimo elementus į lauką.

4. Šaldymo sistema yra visų importuotų komponentų, su gera patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką;

5. Horizontalus produktai gali būti pagamintas pagal kliento reikalavimus ir atidarykite viršuje matomas stiklo durys.

Mūsų Paslaugos

Pakavimas ir Pristatymas

Žymos: ultra žemos temperatūros, medicinos istrument, skrynios tipo šaldiklis, temperatūra šaldiklyje, studija šaldytuvas šaldiklis, emt medicinos, nešiojamų ultra žemos temperatūros šaldiklio, ultra žemos temperatūros šaldiklio, medicinos įranga, sveikata, centrinės medicinos įranga.